Leczymy

Ból zęba

Jak skutecznie wyleczyć ból zęba?

zawansowany osprzęt do higienizacji

W White Line wiemy, że kluczem do pięknego uśmiechu jest precyzyjnie postawiona diagnoza i dokładne rozpoznanie źródła problemu, ponieważ nie leczymy samego bólu, a leczymy jego przyczynę. Przy wystąpieniu dolegliwości bólowych nie należy ich bagatelizować, dlatego warto niezwłocznie udać się na wizytę do stomatologa. Niezwłocznie należy zlokalizować źródło problemu. 

Pamiętajmy, że dokładna diagnostyka w połączeniu z doświadczeniem naszych lekarzy pozwalają wyeliminować zarówno dolegliwości bólowe oraz przyczynę ich wystąpienia. 

Tym sposobem nasi Pacjenci mają pewność, że problem który się u nich pojawił został rozwiązany skutecznie i nie nastąpi nawrót.

Najczęstsze przyczyny bólu zęba to:

nieleczona próchnica lub nieszczelne wypełnienia, które prowadzą do zainfekowania miazgi zęba przez bakterie. Następstwem takiej sytuacji może być nieodwracalne zapalenie żywej tkanki zęba – miazgi,

nadwrażliwość odsłoniętych szyjek zębów powodująca ból szczególnie podczas spożywania zimnych, ciepłych, słodkich czy kwaśnych pokarmów,

mechaniczne uszkodzenia zębów takie jak naruszenia struktury zęba, ukruszenie, a nawet częściowe lub całkowite złamania,

również wyrzynające się zęby mądrości mogą wywoływać dyskomfort, wywołując stany zapalne i ból w okolicach zębów trzonowych,

choroby przyzębia, czyli zapalenia dziąseł i infekcje wokół zęba wcześniej leczonego kanałowo.

Bez względu na rodzaj bólu - zawsze znajdujemy jego genezę. Tym samym eliminujemy sam ból jak i powód jego wystąpienia

Co wyróżnia White Line w leczeniu bólu zębów?

Trafiając do naszej kliniki od samego początku możecie Państwo być całkowicie spokojni. Jesteście bezpieczni i w dobrych rękach! Wiemy jak nieprzyjemnym doświadczeniem jest ból zęba.

Wszystkie zabiegi wykonujemy w znieczuleniu, dlatego praktycznie od rozpoczęcia wizyty Pacjent już czuje znaczącą ulgę.

Kolejny etap to nowoczesna diagnostyka radiologiczna. Jeśli wystąpił ból zęba, oznacza to, że w jamie ustnej dzieje się coś niepokojącego. Należy dokładnie określić jego przyczynę i podjąć odpowiednie leczenie. Ogromna wiedzy naszych lekarzy pozwala nam dokładnie zidentyfikować przyczynę bólu oraz dobrać najlepszą możliwą terapię każdego typu bólu.

Wykorzystujemy całe dostępne zaplecze technologiczne dostępne w naszej klinice, tak aby leczenie przeprowadzić skutecznie i rozwiązać problem raz na zawsze.

Jeśli problem okazuje się bardziej złożony i wymaga dłuższego leczenia, bądź obserwacji – przygotujemy dla Państwa plan leczenia., tak aby protokoły leczenia były mądre i przemyślane.

Jednak nigdy nie pozostawiamy naszych Pacjentów z bólem i samym sobie!

Empatia, wiedza, doświadczenie i nowoczesne technologie to wartości naczelne WhiteLine Stomatologia.

 

Nasz ekspert:

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty,
protetyka, chirurgia

Leczymy również:

Nadwrażliwość zębów

Krwawienie dziąseł

Nieprzyjemny zapach z ust

Leczymy ból zęba

Leczymy bez bólu