Protetyka

Kiedy sięgamy po rozwiązania protetyki stomatologicznej?

W najprostszych słowach protetyka to uzupełnianie i odbudowa utraconych lub zniszczonych tkanek zęba. Uzupełnienia protetyczne mogą być ruchome albo stałe w zależności od potrzeb konkretnego Pacjenta. Dla przykładu, kiedy ząb jest zniszczony w wyniku próchnicy lub złamania mechanicznego, często można go odbudować lub wzmocnić wykonując na niego na stałe nakładkę, czyli koronę. W innym przypadku konieczne będzie sięgnięcie po rozwiązanie ruchomej protezy przy całkowitym bezzębiu.

Dlaczego warto
wybrać protetykę
stomatologiczną w naszej klinice?

Protetyka to jedna z naszych ulubionych dziedzin stomatologicznych. To nasza szczera pasja, której poświęcamy dużo uwagi, co przynosi niebagatelne efekty.
Dzięki niej jesteśmy w stanie sięgać po rozwiązania na najwyższym poziomie piękna i estetyki stomatologicznej, by zadbać o szeroki uśmiech naszych Pacjentów.
Przy leczeniu protetycznym dążymy do efektów całkowicie zgodnych z naturalnym wyglądem, układem i zdrowiem zębów Pacjenta.
Podczas leczenia protetycznego wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały dla najwyższego komfortu i bezpieczeństwa leczenia w naszej klinice.
Pracujemy z renomowanymi pracowniami technicznymi, dzięki którym osiągnięcie stomatologicznego piękna staje się jeszcze bardziej rzeczywiste.

Funkcjonalność i estetyka – tym zawsze kierujemy się podczas leczenia protetycznego.

Usługi protetyczne
w White Line stomatologia

Korony i mosty

Korony i mosty
na implantach

Protezy zębów

Nasz ekspert:

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty,
protetyka, chirurgia