Bezpieczeństwo

W White Line ze szczególną troską dbamy o Twoje bezpieczeństwo.

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najwyższą wartością, dlatego podjęliśmy szczególne kroki, aby zapewnić Państwu świadczenie usług w sposób jak najbardziej bezpieczny i rozsądny. Z tego powodu w okresie zagrożenia epidemiologicznego wprowadzono specjalne zasady ruchu i higieny Pacjentów naszej kliniki.

Przede wszystkim klinika wyposażona została w specjalistyczne lampy dezynfekcyjne UV, dzięki którym powietrze jest wolne od niechcianych mikroorganizmów. Po wizycie każdego z Pacjentów zawsze następuje wentylacja pomieszczenia oraz sterylizacja powietrza. Ponadto każdy Pacjent po wejściu dezynfekuje dłonie udostępnionym przez nas dedykowanym środkiem wiruso- bakterio oraz grzybobójczym.

Wdrożyliśmy procedury zapewniające ochronę przed zakażeniami krzyżowymi, a szczególnie przed infekcjami przenoszonymi drogą kropelkową. Ograniczamy ilość osób przebywających w naszej klinice, a w pomieszczeniach przebywa zawsze bezpieczna liczba Pacjentów. Wszyscy umawiani są również w odpowiedniej kolejności, dla zachowania jak najmniejszego kontaktu między Pacjentami i personelem.

Dodatkowo nasi lekarze oraz personel medyczny odbył całościowe przeszkolenie na temat bezpieczeństwa epidemiologicznego. Jesteśmy wyposażeni w jednorazowe fartuchy, kombinezony, przyłbice wraz z goglami, maseczki i rękawice, aby chronić siebie i innych.

Stosujemy się do najbardziej wymagających norm bezpieczeństwa, tak aby zarówno nasi Pacjenci byli w pełni bezpieczni, jak i w trosce o nasz personel.

W zakresie aseptyki, sterylizacji i bezpieczeństwa nie ma miejsca nawet na odrobinę kompromisu.

W White Line bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!