Wybielanie zębów

Dlaczego warto wybielać zęby u dentysty w White Line?

Estetyczny uśmiech to przede wszystkim zdrowe i białe zęby. W dzisiejszych czasach istnieją drogeryjne sposoby wybielania zębów, jednak uzyskanie trwałego, skutecznego i estetycznego uśmiechu może być osiągnięte jedynie dzięki wybielaniu przeprowadzanemu w profesjonalnym gabinecie. Najpewniej i najbezpieczniej jest zadbać o idealny, jasny odcień zębów pod okiem lekarza stomatologa. W White Line wybielamy zęby metodą nakładkową, po uprzednim przygotowaniu zębów. Ważne jest, żeby poprzedzić wybielanie zabiegiem higienizacyjnym, aby usunąć uprzednio kamień nazębny i inne osady.

W zakresie wybielania zapewniamy:

Odpowiednie przygotowanie, aby właściwie zabezpieczyć i przystosować zęby do zabiegu,

Dedykowaną metodę wybielania z nakładkami indywidualnie dopasowanymi do jednego Pacjenta, dzięki czemu uzyskujemy najlepszy efekt wybielenia,

Produkty wybielające Opalescence firmy Ultradent, których formuła opiera się na nadtlenku karbamidu, zawierającego także fluor i azotan potasu, które zmniejszają nam nadwrażliwość zębów na działający preparat,

Całkowite bezpieczeństwo i wygodę metody, ponieważ jest dopasowana do indywidualnych potrzeb Pacjenta,

Wysoką efektywność wybielania, co potwierdzają świetne rezultaty produktu i nasze doświadczenie,

Stanowi ona dopełnienie leczenia kompleksowego u naszych Pacjentów, bo stawiamy na wszechstronne i holistyczne podejście!

Piękny i biały uśmiech z całą pewnością jest najlepszą ozdobą. Warto pamiętać, że największy wpływ na przebarwienia płytki nazębnej ma nasza codzienna dieta. Picie kawy, herbaty czy czerwonego wina powoduje żółknięcie zębów, co może w dłuższej perspektywie powodować konieczność ponowienia zabiegu. Zadbaj o swój uśmiech, aby stał się Twoim atutem i profesjonalną wizytówką!

Piękny uśmiech jest oznaką zdrowia, atrakcyjności i zwiększa pewność siebie.

Nasz ekspert:

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty,
protetyka, chirurgia