Zespół

Lekarz stomatolog Whiteline Simone Bleck

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty, protetyka, chirurgia

Lekarz stomatolog Whiteline Simone Bleck

Lekarz stomatolog z prawdziwego powołania.

Empatia i serdeczność poparta wiedzą i doświadczeniem.

Choć na początku swojej kariery w swoich planach miała iść na studia na kierunku stosunków międzynarodowych ze skandynawistyką. Stomatologię podpowiedział jej kolega, który był już studentem stomatologii Akademii Medycznej. Zachwyciła się strukturą akademii i zdecydowała się zdawać egzaminy, aby dostać się na studia lekarsko-dentystyczne. 

Jak sama wspomina dziś „Pomimo, że zdecydowałam dopiero miesiąc przed egzaminami – rekrutacja przebiegła pomyślnie i dostałam się na studia. Akademię Medyczną w Gdańsku ukończyłam w 2006 roku i od tamtej pory czynnie praktykuję jako stomatolog”. 

Ze wszystkich dziedzin najbardziej zafascynowana chirurgią stomatologiczną, w ramach której wykonuje bardzo skomplikowane zabiegi, w czym znajduje mnóstwo satysfakcji.

Czynnie rozwija się w dziedzinie implantoprotetyki. 

W 2019 ukończyła prestiżowy program edukacyjny  Practiculum Implantologii w European Dental Implant Institute VivaDental pod kierunkiem Dr n.med. Violetty Szycik.

W dalszym ciągu Simone Bleck rozwija swoje zainteresowania z nowoczesnej stomatologii na różnorodnych kursach w całej Europie.

Osobiście – wrażliwa i troskliwa osoba. Dokładna w codziennej pracy i serdeczna w kontakcie z Pacjentami, którzy leczą się u niej rodzinami i z pokolenia na pokolenie.

Prywatnie mama dwójki cudownych chłopców. W wolnym czasie lubi jeździć na nartach. Uwielbia podróżować,  smakować potraw z różnych zakątków świata, jak i gotować dla swoich najbliższych.