Stomatologia estetyczna

Czym zajmuje się stomatologia estetyczna?

Stomatologia estetyczna w dzisiejszych czasach dostarcza nam szeroką gamę możliwości i rozwiązań, dzięki którym możliwe jest odtworzenie praktycznie od podstaw pięknego, naturalnego i harmonijnego uśmiechu. Jest to taka dziedzina stomatologii, która nie tylko pozwala przywrócić funkcjonalność aparatu mowy i żucia, ale przede wszystkim zapewnia poprawę wyglądu uśmiechu u naszych Pacjentów. Marzenie o pięknym i nieskazitelnie białym uśmiechu staje się dzięki temu jeszcze bardziej możliwe do spełnienia.

Jakie zabiegi wykonujemy w ramach
stomatologii estetycznej?

Licówki

Jest to rodzaj odbudowy protetycznej zębów i polega na przyklejeniu cienkiego płatka porcelany do wcześniej przygotowanej licowej strony zęba. Licówki pomagają przywrócić pożądany kolor, kształt i profil zębów dzięki idealnemu dopasowaniu do potrzeb każdego Pacjenta. Dzięki licówkom poprawia się zarówno koloryt, jak i kształt uzębienia, dodając uśmiechowi blasku i odnowionego wyglądu. Jest to jedno z bardziej skutecznych i efektywnych rozwiązań w stomatologii estetycznej, ponieważ daje efekt bardzo zbliżony do zębów naturalnych. Zabieg wykonania licówek składa się z 2-3 wizyt po około 45 minut każda.

Korony i mosty

Korony i mosty to podobnie do licówek rodzaje odbudowy protetycznej. Są to jednak rozwiązania stosowane w momencie, kiedy potrzebne jest uzupełnienie całych braków zębowych. Przy odbudowach jakimi są korony i mosty w White Line dążymy do efektów całkowicie zgodnych z naturalnym wyglądem i układem zębów Pacjenta, ponieważ cenimy sobie komfort i trwałość naszych prac. Wiemy, że najlepsze jest to, co stworzyła dla nas natura. W leczeniu z zastosowaniem tych uzupełnień wykorzystujemy najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały dla pełnego bezpieczeństwa leczenia i naturalnych efektów.

Wybielanie zębów

Estetyka uśmiechu zależy w dużej mierze od barwy zębów, dlatego White Line dokłada wszelkich starań przy ich wybielaniu, aby efekt końcowy był jak najbardziej naturalny i olśniewający. W White Line wybielamy zęby metodą nakładkową, po uprzednim przygotowaniu zębów. Ważne jest, żeby poprzedzić wybielanie zabiegiem higienizacyjnym w razie kamienia nazębnego lub innych osadów. 

Należy podkreślić, że profesjonalne wybielanie stomatologiczne, które stosujemy w WhiteLine jest w pełni bezpieczne i jednocześnie daje olśniewające efekty. 

Uzupełniamy brakujące uzębienie

Brak pojedynczego zęba jak i braki wielu zębów potrafią odebrać uroku każdemu uśmiechowi, co często przekłada się na obniżenie pewności siebie naszych Pocjentów oraz komfort jedzenia i żucia pokarmów. 

Bez względu na rozwiązania jakie oferujemy naszym Pacjentom zawsze spełniają one najwyższe  wymagania estetyczne.

..oraz inne zabiegi

Posiadamy w naszej ofercie szeroki wachlarz usług z dziedziny stomatologii estetycznej. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą lub mają dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Zawsze dobierzemy taki rodzaj leczenia, aby Państwa uśmiech odzyskał blask i witalność.

Stomatologia estetyczna w White Line to idealny, zdrowy i naturalny uśmiech na całe życie.

Stomatologia estetyczna
łączy w sobie wiele innych dziedzin
stomatologii takich jak:

Nasz ekspert:

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty,
protetyka, chirurgia