Leczymy

Bez bólu

Czy leczenie bez bólu u dentysty jest możliwe?

ZNIECZULENIE, EMPATIA I TROSKA TO RECEPTA NA BEZSTRESOWE LECZENIE W WHITELINE 

Wizyty u dentysty mogą wiązać się dla niektórych osób z nieprzyjemnymi wspomnieniami z przeszłości i wywoływać obawy co do komfortu ewentualnego leczenia stomatologicznego.

W White Line wiemy jak ważne jest każde doświadczenie Pacjenta, dlatego zawsze kierujemy się troską i empatią w podejściu do naszych Pacjentów.

Dobieramy odpowiednie metody znieczulenia dla Waszego maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu.

Wizyta w WhiteLine odbywa się bez bólu, w przyjemnej atmosferze, bez stresu, pospiechu. Dla nas Pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu!

Korzystamy z wielu nowatorskich technik znieczulających, zapewniających profesjonalne, komfortowe i bezpieczne leczenie stomatologiczne

W jaki sposób w White Line leczymy bez bólu?

Znieczulenia firmy 3M ESPE, które stosujemy w White Line to sprawdzony sposób na skuteczny, bezpieczny i przede wszystkim komfortowy przebieg procedury stomatologicznej. Nasze znieczulenia są starannie dopasowywane dla każdego Pacjenta w zależności od rodzaju przeprowadzanych zabiegów i procedur stomatologicznych.

Oprócz znieczulenia podczas przeprowadzania procedur stomatologicznych w naszej klinice dbamy o przyjazną atmosferę, która w połączeniu z profesjonalizmem naszego zespołu pozwala czuć się stuprocentowo bezpiecznie.

Podchodzimy do leczenia naszych Pacjentów w taki sam sposób jak sami chcielibyśmy być leczeni. Skutecznie, miło, komfortowo, bezpiecznie i przede wszystkim bez bólu! 

Znieczulenie komputerowe
The Wand.

W whiteline posiadamy nowoczesny sprzęt do znieczulania

Wand to sterowany komputerowo system do bezbolesnego podawania wszystkich znieczuleń miejscowych w stomatologii.

The Wand posiada specjalnie zaprojektowany aplikator, wyglądem przypominający długopis – ten kształt zapewnia całkowitą swobodę i precyzję ruchu w trakcie pracy oraz eliminuje strach przed strzykawką i igłą. Urządzenie The Wand jest przyjazne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Podanie znieczulenia tą metodą stało się dużo łatwiejsze i przede wszystkim mniej stresujące dla Pacjenta. The Wand dzięki nowej technologii opierającej się na stopniowym dawkowaniu znieczulenia, które jest kontrolowane przez komputer, pozwala na bezbolesną aplikację substancji znieczulającej. Dzięki temu pacjent unika bólu i niepotrzebnej paniki. Znajdujący się w urządzeniu  mikroprocesor w inteligentny sposób dobiera odpowiednie ciśnienie oraz ilość podawanego znieczulenia. Cały proces jest w pełni kontrolowany.

W tradycyjnych znieczuleniach ból spowodowany jest nie tylko wkłuciem igły, lecz również podawaniem substancji znieczulającej, która rozpiera tkanki. Przy użyciu zwykłej strzykawki dentysta nie ma pełnej kontroli nad ilością i tempem aplikowanego znieczulenia. W The Wand całość procesu nadzoruje komputer, który zapewnia odpowiednią szybkość podawania, a to z kolei zapobiega powstawaniu bólu. Połączenie nowoczesnej technologii, wcześniejszego znieczulenia miejsca wkłucia na śluzówce żelem znieczulającym oraz umiejętności lekarskich sprawia, że Pacjent nie odczuwa dyskomfortu.

The Wand to nie tylko wyeliminowanie bólu i strachu przed znieczuleniem. Pacjent zachowuje pełną swobodę i mimikę twarzy w czasie działania substancji znieczulającej. Warto także zaznaczyć, że po zaaplikowaniu znieczulenia może swobodnie mówić i funkcjonować.

The Wand, czyli magiczna różdżka sprawia, że każdy zabieg staje się bezbolesny i w pełni komfortowy. Metodę znieczulania The Wand można zastosować w leczeniu zachowawczym, protetycznym, w endodoncji, pedodoncji, ale również w każdej innej dziedzinie stomatologii. Już po pierwszym znieczuleniu wykonanym z zastosowaniem urządzenia wielu pacjentów nie wyobraża sobie powrotu do „starej” metody znieczulania.

W whiteline posiadamy nowoczesny sprzęt do znieczulania

Nasz ekspert:

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty,
protetyka, chirurgia

Leczymy również:

Nadwrażliwość zębów

Krwawienie dziąseł

Nieprzyjemny zapach z ust

Leczymy ból zęba

Leczymy bez bólu