Leczymy

Bez bólu

Czy leczenie bez bólu u dentysty jest możliwe?

ZNIECZULENIE, EMPATIA I TROSKA TO RECEPTA NA BEZSTRESOWE LECZENIE W WHITELINE 

Wizyty u dentysty mogą wiązać się dla niektórych osób z nieprzyjemnymi wspomnieniami z przeszłości i wywoływać obawy co do komfortu ewentualnego leczenia stomatologicznego.

W White Line wiemy jak ważne jest każde doświadczenie Pacjenta, dlatego zawsze kierujemy się troską i empatią w podejściu do naszych Pacjentów.

Dobieramy odpowiednie metody znieczulenia dla Waszego maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu.

Wizyta w WhiteLine odbywa się bez bólu, w przyjemnej atmosferze, bez stresu, pospiechu. Dla nas Pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu!

Korzystamy z wielu nowatorskich technik znieczulających, zapewniających profesjonalne, komfortowe i bezpieczne leczenie stomatologiczne

W jaki sposób w White Line leczymy bez bólu?

Znieczulenia firmy 3M ESPE, które stosujemy w White Line to sprawdzony sposób na skuteczny, bezpieczny i przede wszystkim komfortowy przebieg procedury stomatologicznej. Nasze znieczulenia są starannie dopasowywane dla każdego Pacjenta w zależności od rodzaju przeprowadzanych zabiegów i procedur stomatologicznych.

Oprócz znieczulenia podczas przeprowadzania procedur stomatologicznych w naszej klinice dbamy o przyjazną atmosferę, która w połączeniu z profesjonalizmem naszego zespołu pozwala czuć się stuprocentowo bezpiecznie.

Podchodzimy do leczenia naszych Pacjentów w taki sam sposób jak sami chcielibyśmy być leczeni. Skutecznie, miło, komfortowo, bezpiecznie i przede wszystkim bez bólu! 

Nasz ekspert:

Lek. stom.

Simone Bleck

implanty,
protetyka, chirurgia

Leczymy również:

Nadwrażliwość zębów

Krwawienie dziąseł

Nieprzyjemny zapach z ust

Leczymy ból zęba

Leczymy bez bólu

Poznaj nasze pozostałe usługi

Stomatologia zachowawcza

Leczenie kanałowe

Stomatologia dziecięca

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów

Stomatologia dziecięca

Stomatologia estetyczna

Wybielanie zębów